BLOGMAS `15 | DZIEŃ 8.12 | NIE MOŻESZ LUB NIE CHCESZ MIEĆ ŻYWEJ CHOINKI? | NIE MASZ MIEJSCA NA SZTUCZNĄ CHOINKĘ? | KILKA INSPIRACJI.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia, chyba będą pierwszymi jakie pamiętam bez choinki. Niestety nie mam możliwości jej w tym roku "zorganizować". Przeszukując internety wpadłam jednak na kilka naprawdę świetnych pomysłów, które chociaż w minimalnym stopniu mogą zrekompensować nam brak możliwości posiadania prawdziwego, bożonarodzeniowego drzewka. Oczywiście nic nie zastąpi nam tworzącego się magicznego nastroju i zapachu, który roznosi się po domu, gdy jest w nim żywa choinka. Natomiast muszę wymyślić tym razem coś innego. Mam już w głowie pewien pomysł, który pewnie Wam pokaże, jak go zrealizuję. A jeżeli chcecie zobaczyć co mnie zainspirowało to zapraszam dalej. 


Jak Wam się podobają takie interpretacje choinki? Napiszcie koniecznie, jak to wygląda u Was w domach. Macie żywe choinki, sztuczne? Kiedy pojawiają się w Waszych domach, kto je wybiera, ubiera? :)

Udostępnij ten post

12 komentarzy :

 1. Są świetne, ale odkąd pamiętam w domu mamy żywą choinkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie żywa choinka była tylko raz, więc na pewno skorzystam z inspiracji. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. JA w tym roku stawiam na dużą i żywą choinkę, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wyobrażam sobie świąt bez zapachu choinki, więc co roku u mnie w domu jest żywe drzewko :) Podobają mi się niektóre interpretacje choinki, ale nie mogłabym ich wykorzystać u siebie, bo czegoś by mi brakowało ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałam co roku prawdziwą żywą choinkę, ale w moim domu jest bardzo gorąco i drzewko niesamowicie szybko traciło igły, więc w tym roku stawiam na sztuczną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne pomysły :) ale u mnie w domu zawsze mamy żywą choinkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Planuje mala i sztuczna glownie ze wzgledu na dwa koty :) choinke mam zamiar ubrac w tym tygodniu, jednak mam wolna sciane, ktora chetnie bym zagospodarowala i przemysle jeszcze czy nie byloby lepiej wykorzystac Twoje inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie w domu zawsze mamy sztuczną choinkę. Czasami kupuję dodatkowo małą żywą, żeby choć trochę zapachu poczuć.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie w tytm roku oprócz radycyjnej dużej choinki, stanie też mniejsza zrobiona z szyszek.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super są te pomysły na choinkę.... My w Domu na Pomorzu mamy zawsze zywą i ogrmoną ale teraz jesteśmy u rodziców i oni mają 2 m w salonie ale sztuczną, syn ma dużą na makiecie kolejowej a ja mam białą ale sztuczna i tylko mam problem gdzie ją ustawić w pokoju skoro mamy 4 biegające chiuhuahua i metraż tylko 24 m2. co innego własny domek, przestrzeń ale plany przez moją chorobe musiały ulec zmianie i teraz zastanawiam się czy nie zrobić ktoreż z twoich propozycji :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja niestety nie mam talentu do robienia różnego rodzaju ozdób, a do mojego pokoju przydałyby się jakieś ciekawe dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie w domu niestety sztuczna choinka ale na następny rok chcę mieć żywą :)

  OdpowiedzUsuń

LEOKADjA © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Blokotka